Пансіонат Богема - СПА

Лікувальні фактори курорту Трускавець, пансіонат «Богема».
В комплекс лікувальних факторів Трускавецького курорту входять:
1). Санаторно-курортний режим.
2). Внутрішнє та зовнішнє використання мінеральних вод.
3). Теплолікування, в основному озокеритотерапія.
4). Лікувальне харчування.
5). Фізіотерапія, включає природні (вода, клімат, грязі та інші) і преформовані, що отримуються штучним шляхом (електросвітло лікування, ультразвук, лазеротерапія тощо).
6). Кліматотерапія.
Лікування БогемаУ механізмі дії фізичного чинника на організм відокремлюють три групи ефектів: фізико-хімічні, фізіологічні та лікувальні.
Фізико-хімічний компонент дії фізіотерапевтичного чинника на організм пов'язаний з молекулярними змінами в тканинах при його використанні, в зв’язку з цим у тканинах відбуваються фізичні, хімічні й структурні перетворення.
Фізіологічні ефекти реалізуються через рефлекторний принцип і нейрогуморальний механізм.
Основний гуморальний (хімічні зміни) - лікувальний ефект, зводиться до утворення біологічно активних речовин (гістамін, ацетилхолін, серотонін,, кініни та інші), які надходячи в кров, викликають зміни , відбувається активація нейросекреції гіпоталамусом вироблення гормонів гіпофізом з подальшою стимуляцією синтезу гормонів і простогландинів, чим і обумовлюється їх лікувальний ефект.
Таким чином , лікувальним фактором курорту являється в основному природні і преформовані фізичні фактори, покликані надавати лікувальну дію на хворий організм. Це становить основну особливість курортного лікування.
Води мінеральних джерел на всіхЛікування Богема бальнеологічних курортах, в тому числі і в Трускавці, являються одним із самих важливих лікувальних факторів курортного лікування. В Трускавці знаходяться 13 мінеральних джерел, самих різноманітних по своєму хімічному складу. Із них сім використовуються для внутрішнього прийому: Нафтуся №1, Нафтуся №2, Джерело № 1, 2, 4, 5 і 11. Для зовнішнього застосування - шість джерел №3, 6, 7, 8, 9 і 10.
В Трускавці важливим природнім лікувальним фактором в загальному комплексі курортного лікування являється контактне теплове лікування.
Лікування БогемаВ ранні роки становлення курорту, для теплового лікування використовували штучну грязь, приготовлену з місцевого торфу або глини і води мінеральних джерел. Але наявність покладів озокериту в довколишньому нафтоносному районі Борислава, зробило більш доцільне використання озокериту. Так ще декілька років озокеритолікування використовувалося паралельно з грязелікуванням, при цьому з’ясувалося, що озокеритолікування в порівнянні з грязелікуванням являється більш ефективним, простим і зручним методом теплового лікування.
В пансіонаті «Богема», широко використовуються всі лікувальні природні і преформовані фізичні фактори. Важливим лікувальним фактором , в першу чергу, є його розташування на околиці міста. Навколишня природа, гори, ліс, озеро створюють неповторний ефект притаманний для «ЕКО» курортів. Якщо до цього додати всі вище перераховані методи лікування - отримаємо неповторний курортний заклад з достатнім арсеналом медичних оздоровчих послуг.

№ п/п

Назва послуги

Ціна , грн

1.

Консультація лікаря щодо Вашого перебування на курорті Трускавець ( рекомендації по питному режиму вживання мінеральних  вод та по підбору лікування і  дієтичного харчування)

100,00

2.

Лікувальний масаж - загальний ( 80 хв.)                              

200,00

 

                                       -  спини (30 хв.)

100,00

3.

Апітерапія (1 година)

50,00

4.

Підводний душ-масаж  (30 хв)

150,00

5.

Душ Шарко

60,00

6.

Циркулярний душ 

50,00

7.

Висхідний душ   

40,00

8.

Мінеральні ванни

80,00

9.

Гідроколонотерапія

300,00

10.

Мікроклізми

50,00

11.

Діадинамотерапія (струми Бернара)

40,00

12.

Тубус - кварц

20,00

13.

Інгаляції (трав’яні, масляні, лужні)                                                 

40,00

14.

Лікувальна сауна  ( 2 год. )      

300,00

15.

Глинотерапія

50,00
Template Settings
Select color sample for all parameters
Orange Dark_Green Crimson Green_Yellow Indigo Maroon Medium_Violet_Red tomato
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Background Color
Scroll to top