Skip to main content

Лікування
пансіонат
Богема

Лікування в Трускавці

Лікувальні фактори курорту Трускавець

Води мінеральних джерел на всіх бальнеологічних курортах, в тому числі і в Трускавці, являються одним із самих важливих лікувальних факторів курортного лікування. В Трускавці знаходяться 13 мінеральних джерел, самих різноманітних по своєму хімічному складу. Із них сім використовуються для внутрішнього прийому: Нафтуся №1, Нафтуся №2, Джерело № 1, 2, 4, 5 і 11. Для зовнішнього застосування - шість джерел №3, 6, 7, 8, 9 і 10.

В комплекс лікувальних факторів Трускавецького курорту входять:

  • Санаторно-курортний режим
  • Внутрішнє та зовнішнє використання мінеральних вод
  • Теплолікування, в основному озокеритотерапія
  • Лікувальне харчування
  • Фізіотерапія, включає природні (вода, клімат, грязі та інші) і преформовані, що отримуються штучним шляхом (електросвітло лікування, ультразвук, лазеротерапія тощо)
  • Кліматотерапія

У механізмі дії фізичного чинника на організм відокремлюють три групи ефектів: фізико-хімічні, фізіологічні та лікувальні.
Фізико-хімічний компонент дії фізіотерапевтичного чинника на організм пов'язаний з молекулярними змінами в тканинах при його використанні, в зв’язку з цим у тканинах відбуваються фізичні, хімічні й структурні перетворення.
Фізіологічні ефекти реалізуються через рефлекторний принцип і нейрогуморальний механізм.
Основний гуморальний (хімічні зміни) - лікувальний ефект, зводиться до утворення біологічно активних речовин (гістамін, ацетилхолін, серотонін,, кініни та інші), які надходячи в кров, викликають зміни , відбувається активація нейросекреції гіпоталамусом вироблення гормонів гіпофізом з подальшою стимуляцією синтезу гормонів і простогландинів, чим і обумовлюється їх лікувальний ефект.
Таким чином , лікувальним фактором курорту являється в основному природні і преформовані фізичні фактори, покликані надавати лікувальну дію на хворий організм. Це становить основну особливість курортного лікування.

В Трускавці важливим природнім лікувальним фактором в загальному комплексі курортного лікування являється контактне теплове лікування.
В ранні роки становлення курорту, для теплового лікування використовували штучну грязь, приготовлену з місцевого торфу або глини і води мінеральних джерел. Але наявність покладів озокериту в довколишньому нафтоносному районі Борислава, зробило більш доцільне використання озокериту. Так ще декілька років озокеритолікування використовувалося паралельно з грязелікуванням, при цьому з’ясувалося, що озокеритолікування в порівнянні з грязелікуванням являється більш ефективним, простим і зручним методом теплового лікування.
В пансіонаті «Богема», широко використовуються всі лікувальні природні і преформовані фізичні фактори. Важливим лікувальним фактором , в першу чергу, є його розташування на околиці міста. Навколишня природа, гори, ліс, озеро створюють неповторний ефект притаманний для «ЕКО» курортів. Якщо до цього додати всі вище перераховані методи лікування - отримаємо неповторний курортний заклад з достатнім арсеналом медичних оздоровчих послуг.

Часто запитують

Запитують
відпочиваючі

Чи можна пройти реабілітацію після COVID-19?

Так. В нашому пансіонаті діє спеціальна програма.

Чи діють у вас знижки для постійних клієнтів

Так. У нас діє накопичувальна система, при якій ви можете отримати до 10% знижку на проживання в пансіонаті Богема

Чи можна в пансіонаті перебувати з домашніми улюбленцями?

Так, у номерах певної категорії (уточнювати у адміністратора)

Пансіонат Богема

Контакти

+38(068)-043-42-42 моб. (цілодобово)
+38(03247)6-94-40 тел./факс.
+38(066)-660-87-67 моб.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Львівська обл. 82200
Трускавець вул.Помірецька35а